Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Słupsku

+48 59 845 27 27

Szanowni Państwo,

W związku z organizacją przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku bezpłatnego​ spotkania informacyjnego „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”, uprzejmie prosimy o pomoc w jego promocji poprzez przekazanie informacji osobom zainteresowanym.

Informacja o spotkaniu poniżej:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” ​organizowane w dniu 25 sierpnia 2017 r.

W programie spotkania m.in.:

    Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji na założenie działalności gospodarczej.
    Możliwości uzyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej (m.in. omówienie otwartych projektów).  
    Możliwości wsparcia dla osób zwolnionych i zagrożonych zwolnieniem.  ​
    Oferta Powiatowego Urzędu Pracy m.in. dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.  
    Instrumenty zwrotne jako alternatywa dla dotacji.
    Możliwości rozwoju zawodowego (bezpłatne szkolenia i kursy, staże oraz nieoprocentowane pożyczki na kształcenie).
    Źródła informacji o Funduszach Europejskich.

Miejsce i termin spotkania:

Spotkanie odbędzie się w piątek 25 sierpnia 2017 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3), w godz. 10:00 – 12:15.

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 24 sierpnia wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 59 84 68 114 lub 59 84 68 115.

​​Program oraz  formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie:
http://pomorskiewunii.pl/-/spotkanie-informacyjne-w-slupsku-fundusze-europejskie-dla-osob-planujacych-zalozenie-dzialalnosci-gospodarcze-2

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Z przykrością informujemy, że na terenie Słupska pojawiła się firma, która podejmuje się organizacji szkoleń dla operatorów maszyn budowlanych z egzaminem Instytutu Machanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Informujemy, że na terenie Słupska i okolicy nie ma innego ośrodka szkoleniowego niż Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku, który jest wpisany na listę IMBiGS. Dodatkowo można się liczyć z sytuacją, że nabyte uprawnienia w ośrodku nielegalnym zostaną podważone i stracą swoją wartość.

Wykaz ośrodków działających legalnie znajduje się pod poniższym linkiem: http://cksom.imbigs.pl/wyszukiwanie_osrodkow/index.php

loga

Prowadzimy nabór wniosków w ramach projektu „Jutro pracuję u siebie!” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach projektu istnieje możliwość otrzymania bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz wsparcia pomomstowego po rozpoczęciu działaności.

więcej:

http://zdz.slupsk.pl/pl/projekty/jutropracujeusiebie 

tel. 59 845 27 27 wew. 411/412

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku przesyła zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie usługi cateringowej w ramach projektu „Europejskie Wsparcie Młodych”, realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

ikona pdf2

Protokół z wyboru ofert na przeprowadzenie zajęć z doradztwa zawodowego i coachingu w ramach projektu „Europejskie Wsparcie Młodych"

ikona pdf2