Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Słupsku

+48 59 845 27 27

Klauzula informacyjna w sprawie RODO

pobierz

 

WUP

 

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku wspólnie z firmą GRAS realizują bezpłatny projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt pt. „Tak, idę do pracy”, obejmujący bezpłatne szkolenia zawodowe (np. spawacz, uprawnienia energetyczne, operator koparko-ładowarki, operator wózka widłowego, kosmetyczka, pracownik biurowy i in.), jak również staże u przedsiębiorców, za które uczestnicy otrzymują stypendium.

Uczestnikami projektu mogą być osoby w wieku od 18 lat do 30 lat (z wykształceniem max. średnim), które:
- nie pracują,
- nie są zarejestrowane w urzędach pracy,

- nie uczą się.

Projekt skierowany jest do osób z terenu powiatu słupskiego i miasta Słupska.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 59 845 27 27 w. 410, 411, 412

Z przykrością informujemy, że na terenie Słupska pojawiła się firma, która podejmuje się organizacji szkoleń dla operatorów maszyn budowlanych z egzaminem Instytutu Machanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Informujemy, że na terenie Słupska i okolicy nie ma innego ośrodka szkoleniowego niż Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku, który jest wpisany na listę IMBiGS. Dodatkowo można się liczyć z sytuacją, że nabyte uprawnienia w ośrodku nielegalnym zostaną podważone i stracą swoją wartość.

Wykaz ośrodków działających legalnie znajduje się pod poniższym linkiem: http://cksom.imbigs.pl/wyszukiwanie_osrodkow/index.php