Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Słupsku

+48 59 845 27 27


Kursy kwalifikacyjne i zawodowe


W dobie intensywnych przemian ekonomicznych, kulturalnych i naukowych musimy nieustannie dostosowywać się do ciągłych przeobrażeń. Nasze wykształcenie, jest bazą, ale wymaga kontynuacji i uzupełnienia o nową, aktualną wiedzę.
Kursy stworzono w celu kształcenia, dokształcania i doskonalenia osób dorosłych.
Do zadań OKZ Połczyn - Zdrój należy podnoszenie poziomu wykształcenia ogólnego, podnoszenie kompetencji zawodowych, nabywanie nowych kwalifikacji oraz rozwój zainteresowań i pasji.
Na zakończenie nauki uczestnicy kursów otrzymają Certyfikat ukończenia kursu. Na dokumencie zostaną opisane szczegółowo zagadnienia poruszane w trakcie kursu. Kończący kursy (prowadzone w ramach CS) otrzymają również zaświadczenie na druku MEN (załącznik nr 5 do rozporządzenia MEN z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych).
Zaświadczenie upoważnia kursanta do prowadzenia własnej działalności gospodarczej polegającej na wykonywaniu czynności, której nauczył się na kursie.

Pełna oferta kursów

PO SZCZEGÓŁY ZAPRASZAMY DO SEKRETARIATU!
NIE CZEKAJ! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I  WYKORZYSTAJ PROMOCJE CENOWE!

Rekrutacja: bez egzaminów wstępnych, bez przedpłat, bez ukrytych kosztów, bez stresu.
Wymagane dokumenty:
•    kserokopia dowodu tożsamości
•    podanie o przyjęcie (na druku szkoły)

Opłaty: Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty!Liceum dla Dorosłych ZDZ

Liceum dla dorosłych jest propozycją dla wszystkich osób, chcących zdobyć wykształcenie średnie, bez konieczności rezygnacji z codziennych obowiązków i pracy. Doskonale wiemy, jak istotną rolę odgrywa wykształcenie, a co za tym idzie, ukończenie szkoły średniej i posiadanie świadectwa maturalnego. Liceum ogólnokształcące dla dorosłych to ważny krok w stronę wykształcenia cenionego na rynku pracy.
Edukacja w Liceum dla dorosłych daje szansę na lepsze perspektywy zawodowe i umożliwia dalsza edukację
Liceum dla dorosłych – szansa na dalszą edukację!

Wszyscy absolwenci Liceum dla Dorosłych ZDZ mają możliwość kontynuacji nauki w Szkole Policealnej ZDZ. Naszym licealistom proponujemy bardzo korzystne warunki finansowe kontynuowania dalszej nauki.
Nasze liceum posiada uprawnienia szkoły publicznej. Liceum dla Dorosłych ZDZ uzyskało pozytywną opinię Kuratorium Oświaty i jest wpisane do rejestru szkół Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego. Na wszystkich etapach edukacji realizujemy program Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Rekrutacja: bez egzaminów wstępnych, bez opłat rekrutacyjnych, bez niepotrzebnego stresu.

Wymogi rekrutacyjne
•    oryginał świadectwa ukończenia szkoły niższego szczebla (duplikat lub kserokopia potwierdzona notarialnie)
•    2 zdjęcia
•    Kserokopia dowodu osobistego

Liceum dla dorosłych to szkoła przeznaczona dla wszystkich osób, które ukończyły swoją edukację na etapie ośmioletniej szkoły podstawowe, gimnazjum, albo zasadniczej szkoły zawodowej. Nauka w liceum dla dorosłych trwa 3 lata, czyli 6 semestrów. Zapraszamy każdego, kto ukończył lub ukończy w roku kalendarzowym 18, a chciałby kontynuować swoją edukację w liceum dla dorosłych.
Nie ma górnej granicy wiekowej!
Nauka rozpoczyna się  w lutym (semestr letni) i we wrześniu (semestr zimowy). Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy i umożliwiamy zapisy na kolejne semestry – honorujemy naukę, którą rozpocząłeś w innej szkole, a chciałbyś zakończyć ją razem z nami.
Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota i niedziela, dwa raz w miesiącu). Wystawiamy zaświadczenia do ZUS/KRUS.
Legitymacja szkolna uprawnia do zniżek na przejazdy i bilety wstępu.

PO SZCZEGÓŁY ZAPRASZAMY DO SEKRETARIATU!
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I KORZYSTAJ Z NASZYCH PROMOCJI!Kursy i szkolenie dla firm i innych podmiotów

Od blisko 70 lat Stowarzyszenie ZDZ specjalizuje się w organizacji kursów i szkoleń dedykowanych dla Klientów biznesowych i instytucji.
Wspieramy przedsiębiorczość poprzez dostarczanie niezbędnych narzędzi i pomoc w rozwiązywaniu problemów biznesowych.
Poprzez szkolenia wzmacniamy Państwa pozycję rynkową, oferując Państwa pracownikom ekspercką wiedzę oraz doskonal ich umiejętności.

Inwestycja w szkolenia procentuje zwiększeniem skuteczności i wspiera sukces Państwa Firmy !
OKZ Połczyn – Zdrój jest członkiem Zakładów Doskonalenia Zawodowego Słupsk, który z kolei jest członkiem Związku Zakładów Doskonalenia Zawodowego – największego, niepaństwowego podmiotu zajmującego się kształceniem zawodowym na terenie Rzeczpospolitej.
Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk PIFS, posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2009.

Pełna oferta kursów


Gwarancja najwyższą jakości usług szkoleniowych, za przystępną cenę•    Rabaty na kształcenie u kilkuset partnerów w całej Polsce!
•    Bezpłatne zaświadczenia do: MOPS, ZUS, KRUS, WKU
•    Legitymacja uprawniająca do zniżek
•    Szkoła w trybie zaocznym
•    Uprawnienia szkół publicznychWpisowe gratis dla wszystkich słuchaczy

Zniżka 30% -  przy zapisie na 2 płatne kierunki honorowana po rozpoczęciu zajęć (zniżka dotyczy tańszego kierunku);
Jeśli jesteś absolwentem ZDZ Słupsk i zapiszesz się na drugi kierunek, zapłacisz 10% mniej
Rabaty dla słuchaczy płacących z góry
W przypadku wpłaty przez Słuchacza całości czesnego za rok/semestr do dnia 15 września w semestrze zimowym  / 15 lutego w semestrze letnim lub jeśli zapis nastąpił po tym terminie – w ciągu 7 dni od dnia zapisu, słuchaczowi przysługuje zniżka w wysokości 10% / 5% od całości uiszczonej opłaty tytułem czesnego za rok / semestr szkolny
Poleć nas znajomym
Jeśli jesteś naszym słuchaczem i polecisz naukę w OKZ Połczyn - Zdrój znajomemu, zapłacisz  o 50 zł mniej za jedną ratę, jeśli polecona osoba rozpocznie naukę lub będzie promowana na następny semestr
Specjalna oferta dla grup
Jeśli kilka osób chce uczyć się wspólnie na tym samym kierunku, możemy stworzyć specjalną grupę i zaproponować jej specjalne rabaty
Zniżka na kursy – każdemu słuchaczowi przysługuje rabat na ofertę działu kursów
* Promocje nie łączą sięJeśli chcesz podjąć naukę języka obcego po raz pierwszy, lub rozwijać swoje umiejętności z tego zakresu, dobrze trafiłeś. Szkoła Języków Obcych ZDZ dba o Klientów indywidualnych, Firmy, a także o Najmłodszych.
Nauka w naszej szkole to nie tylko przyjemnie spędzony czas, ale przede wszystkim gwarancja sukcesu. Stosujemy metody nowe, ale sprawdzone na całym świecie.

Szkoła Językowa ZDZ – ma w swojej ofercie zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Prowadzimy także indywidualne szkolenia i kursy językowe dla firm.
Nasza szkoła zlokalizowana jest w samym centrum Połczyn - Zdrój. Znajdujący się tuż przy szkole przystanek PKS i duży parking w pobliżu siedziby sprawiają, że dojazd i uczestnictwo na zajęciach nie stanowi żadnego problemu. Zajęcia językowe odbywają się w przestronnych i dobrze wyposażonych salach.

OKZ Połczyn – Zdrój, organizator Szkoły Języków Obcych ZDZ to mała, kameralna szkoła, w której bardzo cenimy sobie miły klimat i życzliwą atmosferę. Możemy także  pochwalić się dużą liczbą stałych słuchaczy, którzy od wielu lat uczęszczają na nasze Szkolenia.
Zdobyliśmy w ciągu już 19-letniej działalności bardzo dobrą opinię i solidną pozycję na rynku szkół regionu środkowego Pomorza.

Języki obce - dla niektórych rzecz zupełnie normalna, codzienność, dla innych zupełnie obcy świat. Do języków warto mieć serce, warto mieć kop do działania, warto widzieć sens. Niestety zbyt często bezrefleksyjnie patrzymy na języki obce jako kolejne przedmiot do zaliczenia, a nie widzimy w nich realnej wartości. I te „klapki na oczy” zostają na długo. W niektórych na całe życie.
Jako nauczyciele i obywatele zjednoczonej Europy, na każdym kroku pokazujemy wszystkim borykającym się z dylematami językowymi o niewątpliwych korzyściach płynących z nauki języków obcych.

Nauka w Szkole Języków Obcych ZDZ to doskonała inwestycja w siebie!
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy na nasze szkolenia językowe. 

PO SZCZEGÓŁY ZAPRASZAMY DO SEKRETARIATU!
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I KORZYSTAJ Z NASZYCH PROMOCJI!Szkoły policealne

Szkoły kształcenia zawodowego w ciągu ostatnich pięciu lat systematycznie zyskują na popularności. Dużym zainteresowaniem cieszą się szkoły policealne mające uprawnienia szkół publicznych, które realizują podstawy programowe opublikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
W Szkole Policealnej ZDZ mogą uczyć się osoby dorosłe, które ukończyły szkołę średnią, bez względu na to, czy mają świadectwo dojrzałości!
Argumentem przemawiającym za wyborem szkoły policealnej jest bardzo niskie czesne (zdecydowanie niższe niż w szkołach wyższych).
Kolejną zaletą, jaką posiadają szkoły policealne jest bogaty program nauczania, ukierunkowany na zdobycie umiejętności zawodowych, w konkretnym zawodzie. W harmonogramie zajęć, oprócz zajęć teoretycznych,  znajdują się zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe.

Wymagane dokumenty:

•    oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej (duplikat lub kserokopia potwierdzona notarialnie)
•    1 zdjęcie
•    zaświadczenie od lekarza medycyny pracy (o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki)

Opłaty: Istnieje możliwość rozłożenia czesnego na raty
Po szczegóły zapraszamy do sekretariatu