Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Słupsku

+48 59 845 27 27


Liceum dla Dorosłych ZDZ


Liceum dla dorosłych jest propozycją dla wszystkich osób, chcących zdobyć wykształcenie średnie, bez konieczności rezygnacji z codziennych obowiązków i pracy. Doskonale wiemy, jak istotną rolę odgrywa wykształcenie, a co za tym idzie, ukończenie szkoły średniej i posiadanie świadectwa maturalnego. Liceum ogólnokształcące dla dorosłych to ważny krok w stronę wykształcenia cenionego na rynku pracy.
Edukacja w Liceum dla dorosłych daje szansę na lepsze perspektywy zawodowe i umożliwia dalsza edukację
Liceum dla dorosłych – szansa na dalszą edukację!
Wszyscy absolwenci Liceum dla Dorosłych ZDZ mają możliwość kontynuacji nauki w Szkole Policealnej ZDZ. Naszym licealistom proponujemy bardzo korzystne warunki finansowe kontynuowania dalszej nauki.
Nasze liceum posiada uprawnienia szkoły publicznej. Liceum dla Dorosłych ZDZ uzyskało pozytywną opinię Kuratorium Oświaty i jest wpisane do rejestru szkół Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego. Na wszystkich etapach edukacji realizujemy program Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Rekrutacja: bez egzaminów wstępnych, bez opłat rekrutacyjnych, bez niepotrzebnego stresu.


Wymogi rekrutacyjne

•    oryginał świadectwa ukończenia szkoły niższego szczebla (duplikat lub kserokopia potwierdzona notarialnie)
•    2 zdjęcia
•    Kserokopia dowodu osobistego

Liceum dla dorosłych to szkoła przeznaczona dla wszystkich osób, które ukończyły swoją edukację na etapie ośmioletniej szkoły podstawowe, gimnazjum, albo zasadniczej szkoły zawodowej. Nauka w liceum dla dorosłych trwa 3 lata, czyli 6 semestrów. Zapraszamy każdego, kto ukończył lub ukończy w roku kalendarzowym 18, a chciałby kontynuować swoją edukację w liceum dla dorosłych.
Nie ma górnej granicy wiekowej!
Nauka rozpoczyna się  we wrześniu. Honorujemy naukę, którą rozpocząłeś w innej szkole, a chciałbyś zakończyć ją razem z nami.
Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota i niedziela, dwa razy w miesiącu). Wystawiamy zaświadczenia do ZUS/KRUS.
Legitymacja szkolna uprawnia do zniżek na przejazdy i bilety wstępu.


Szczegóły pod numerem telefonu:

CENTRUM EDUKACJI DOROSŁYCH
ul. Grodzka 9
76 – 200 Słupsk
Telefon 59 842 49 35
Tel/fax  59 841 47 56
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.