Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Słupsku

+48 59 845 27 27

dofinansowanie 04 2019

Projekt kwalifkacje zawodowe krokiem

 

 

REKRUTACJA ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA DO ODWOŁANIA!!!!!

loga

„Pomorska Akademia Językowa -certyfikowane szkolenia językowe dla mieszkańców województwa pomorskiego w wieku aktywności zawodowej, zatrudnionych w sektorze MŚP lub w podmiotach ekonomii społecznej”
„Pomorskie z certyfikatem – szkolenia językowe i komputerowe dla mieszkańców woj. pomorskiego”
                                     

Zapraszamy na bezpłatny kurs języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie A lub B oraz kurs komputerowy na poziomie: podstawowym, średniozaawansowanym, zaawansowanym.

Zapewniamy:

- 120 h kursu z języka angielskiego/niemieckiego lub komputerowego

- Egzamin i certyfikację na zakończenie szkolenia

- Bezpłatne materiały szkoleniowe

- Dogodne terminy zajęć
 Informacje o projekcie

Projekty „Pomorska Akademia Językowa- certyfikowane szkolenia językowe dla mieszkańców województwa pomorskiego w wieku aktywności zawodowej, zatrudnionych w sektorze MŚP lub w podmiotach ekonomi społecznej” oraz „Pomorskie z certyfikatem – szkolenia językowe i komputerowe dla mieszkańców woj. pomorskiego” współfinansowane są przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Projektodawcą jest firma Perfect English Małgorzata Stone. Projekt realizowany jest od 01.06.2017 roku do 31.12.2019 roku.

W ramach projektów zostaną przeprowadzone kursy językowe na pełnym poziomie kompetencji A lub B wg skali ESOKJ: języka angielskiego i języka niemieckiego kończących się egzaminem zewnętrznym TGLS oraz komputerowe na poziomie A, B lub C z uzyskaniem certyfikatu ECCC DIGCOMP.
Kryteria uczestnictwa:

Projekt skierowany jest wyłącznie do osób, które na dzień przystąpienia do Projektu spełniają następujące kryteria:

- pracują w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie lub podmiocie ekonomii społecznej na terenie województwa pomorskiego

- ukończyły 25 rok życia – brak kryteriów dotyczących wykształcenia

- ukończyły 50 rok życia i posiadają niskie kwalifikacje tj. (najwyżej średnie wykształcenie)

 
Jak się zgłosić?

Aby zgłosić się do Projektu należy zapoznać się z Regulaminem projektu, a następnie wypełnić formularz rekrutacyjny.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zobowiązane są dostarczyć formularz zgłoszeniowy wraz z niezbędnymi oświadczeniami do biura mieszczącego się w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Słupsku przy ulicy Szczecińskiej 57, pokój nr 2 – na parterze, wysłać pocztą lub za pomocą e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon kontaktowy 668-480-511

 

Do pobrania:

REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE „Pomorska Akademia Językowa województwa pomorskiego"

REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE „Pomorskie z certyfikatem – szkolenia językowe i komputerowe dla mieszkańców woj.pomorskiego"

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY